Prague Royal View Apartments -

Jak se k nám dostanete

Spolupracujeme s taxikářem Zdeňkem, který na Vás může čekat na letišti, vlakovém nebo autobusovém nádraží.

 

FROM THE AIRPORT      

   BUS + METRO – velmi snadná cesta

   BUS + TRAM – velmi snadná cesta

 

Z VLAKOVÉHO NÁDRAŽÍ  „Praha Hlavní nádraží“      

– Vyjděte před budovu nádraží a jděte vpravo. Projděte parkem, až dojdete  k tramvajové zastávce.

– Tramvají č. 15 jeďte přímo na „Malostranské náměstí“ (směr „Kotlářka“).

– Pokud upřednostňujete jízdu metrem, nastupte ve vestibulu nádraží do metra C „Hlavní nádraží“ (červená trasa). Jeďte jednu zastávku na „Museum“, přestupte na linku A (zelená trasa) a pokračujte do stanice „Malostranská“.

– Před východem z metra je tramvajová zastávka, kde nasednete na jednu z tramvají č. 12, 15, 20, 22 a jeďte směrem vpravo jednu zastávku na Malostranské náměstí, nebo můžete jít pěšky (5 minut).

 

Z VLAKOVÉHO NÁDRAŽÍ „Praha – Nádraží Holešovice“      

– Z vestibulu jděte rovně do tunelu, který vás dovede k tramvajové zastávce.

– Jeďte tramvají č.12 na „Malostranské náměstí“ (směr „Sídliště Barrandov“).

 

Z AUTOBUSOVÉHO NÁDRAŽÍ „Praha, ÚAN Florenc“     

– Jděte do metra B (žlutá trasa) a jeďte na Národní třídu (směr Zličín). Vyjděte  z metra (nevycházejte do obchodního domu) a před budovou nákupního centra  „MY“ uvidíte tramvajovou zastávku.

– Jeďte tramvají č.22 přímo na zastávku „Malostranské náměstí“ (směr Vypich).

 

– Pokud upřednostňujete jízdu metrem, jeďte z Florence dvě zastávky na stanici Muzeum a přestupte zde na linku A (zelená trasa). Pokračujte do stanice   „Malostranská“.

– Před východem z metra je tramvajová zastávka, kde nasednete na jednu z tramvají  č. 12, 15, 20, 22 a jeďte směrem vpravo jednu zastávku na Malostranské náměstí,  nebo můžete jít pěšky (5 minut).


  

PĚŠKY

Cesta ze zastávky metra „Malostranská“ do ROYAL VIEW APARTMENTS
Tato cesta trvá 10 min. pěšky, ale můžete jet i tramvají na „Malostranské náměstí“ (pouze jedna zastávka).

Cesta z „Malostranského náměstí“ (nejblíže) do ROYAL VIEW APARTMENTS
Z tramvajové zastávky do Royal View Apartment. Cesta trvá 3 minuty.

 

AUTEM     

PARKING:

1) Krátkodobé parkování u residence

2) Krátkodobé parkování – nákupní centrum Anděl

Adresa: Plzeňská 233/8, Praha 5
Cena: 300 Kč bez DPH/1 den

Parkování ve vymezené zóně -2. podlaží. Platba probíhá předem bankovním převodem a je nutné uzavřít „Dohodu o jednorázové úhradě parkovného“ minimálně týden před plánovaným parkováním.
Více informací Vám poskytne Zuzana Novotná, tel: 251 101 061/066 nebo e-mailu zuzana.novotna@klepierre.com.
Žádosti o parkování zasílejte minimálně dva týdny před plánovaným parkováním.

 

3) Parkoviště Hradčanská

Nachází se v těsné blízkosti metra Hradčanská. Vjezd na parkoviště je z ulice Václavkova, vedle budovy Dejvického nádraží. Dobře dostupné je z Vítězného náměstí a metra Dedjvická. Pro návštěvníky nabízí hodinové stání, či možnost nočního parkování.

Otevírací doba: Po – Pá: 7 – 19 hodin. Poté se parkoviště uzavírá a vůz bude možné vyzvednout až ráno, či po dohodě.

Web: www.parkovistehradcanska.cz

 

4) Parkoviště Kulaťák

Venkovní parkoviště s obsluhou 24 hodin denně a kapacitou pro 100 aut. Nachází se přímo na Vítězném náměstí, kousek od stanice metra A Dejvická.

Web: www.parkovistenakulataku.cz

 

Cesta z dálnice D5 do Royal View Apartments

Z dálnice pokračujte na ulici Bucharova, poté zahněte vpravo na ulici Plzeňská. Dále pokračujte rovně na Vrchlického ulici a po 4 km odbočte doleva na Erbanovu ulici, na které zahněte druhou odbočkou vpravo na Holečkovu ulici a pokračujte rovně. Na náměstí Kinských odbočte vlevo na ulici Újezd a pokračujte rovně na Malostranské náměstí. Jeďte kolem náměstí, zahněte do Zámecké ulice a dojedete k Thunovské ulici, ze které je přístup na Zámecké schody.

Cesta z dálnice D1 do Royal View Apartments

Z dálnice pokračujte ulicí 5. května přes Nuselský most a pokračujte rovně přes Legerovu ulici a na čtvrté světelné křižovatce odbočte doleva do Žitné ulice. Pokračujte rovně a na čtvrté světelné křižovatce odbočte na Resslovu ulici. Pokračujte přes most a za ním vyjeďte třetí odbočkou vpravo na Preslovu ulici. Na náměstí Kinských pokračujte rovně na Malostranské náměstí. Jeďte kolem náměstí, zahněte do Zámecké ulice a dojedete k Thunovské ulici, ze které je přístup na Zámecké schody.

Cesta z dálnice D8 do Royal View Apartments

Z dálnice pokračujte ulicí V Holešovičkách, projeďte Bubenečským tunelem a vyjeďte výjezdem na Holešovice a Bubeneč a pokračujte po ulici Milady Horákové. Na první křižovatce odbočte doleva a pokračujte po Badeniho ulici do Chotkovy ulice. Po sjezdu odbočte vpravo do ulice Valdštejnská. Na světelné křižovatce odbočte vpravo a držte se vpravo. Po projetí náměstí odbočte do Zámecké ulice a dojedete k Thunovské ulici, ze které je přístup na Zámecké schody.